KONSTRUKCJE DACHOWE


Konstrukcje dachowe naszej firmy wykonane są z wysokiej jakości profili systemowych stalowych, które w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji pozwalają stworzyć produkty gwarantujące wieloletnią wytrzymałość i bezproblemową eksploatację. Wszystkie elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej. Taki rodzaj połączenia jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku konstrukcji narażonych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, zapewniając doskonałą odporność na korozję.

Różnorodność dostępnych systemów dachowych poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdej inwestycji. W ofercie firmy znajdują się konstrukcje przeznaczone na dachy płaskie (systemy inwazyjne i bezinwazyjne) oraz mocowania dedykowane na dachy skośne pokryte dachówką: ceramiczną, łupkową, karpiówką, blachodachówką, blachą rąbek, oraz blachą trapezową.

Wszystkie oferowane rozwiązania ze względu na niewielką ilość poszczególnych komponentów pozwalają na łatwy i szybki montaż. Produkty są wytwarzane w procesie produkcyjnym nadzorowanym przez Zakładową Kontrolę Produkcji certyfikowaną przez Instytut Techniki Budowlanej.

© 2024 POMAR ENERGY. Wszystkie prawa do treści i obrazów zastrzeżone.
Image